Kurs tańca góralskiego dla dorosłych – zapraszamy kobiety i mężczyzn

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu i Stowarzyszenie Kobiety Podhala serdecznie zapraszają na naukę tańca góralskiego dla dorosłych. Zajęcia będą odbywać się w czwartki od 5 maja 2016 roku w Bibliotece od godziny 20.00.

Wpisowe na kurs tańca wynosi 20 zł. Przewidziany okres prób to maj i czerwiec b.r. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (18 20 73 898; kom. 660 935 742), mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu w godzinach otwarcia (pon. – piątek od 12.00 do 20.00 i w soboty od 8.00 do 16.00).

czerwca

Biblioteka w mediach