Sztuka góralska "PIEKIELNICA"

Ogłoszenie

Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA i Zespół im. Bartusia Obrochty z Zakopanego zaprasza mieszkańców Gminy Biały Dunajec, turystów i wszystkich chętnych na sztukę teatralną PIEKIELNICA, która będzie wystawiona w niedzielę 14 lutego 2016 roku o godzinie 13:30 w Auli Gminnej przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu.

Sztuka w wykonaniu Zespołu im. Bartusia Obrochty będzie wystawiona charytatywnie dla Karola Stopki  z Nowego Bystrego, który w wieku 18 lat

zachorował na raka mózgu. Podczas przedstawienia zbierane będą datki dla Karola .

W imieniu Zespołu Bartusia Obrochty: Jan Gut – Sołtys Suchego

oraz Prezes Stowarzyszenia KOBIETY PODHALA – Józefa Kolbrecka – Sołtys Białego Dunajca

czerwca

Biblioteka w mediach