Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj19
Wczoraj29
W tym tygodniu353
W tym miesiącu726
Ogółem195729
Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Zakończenie kursu tańca góralskiego dla dorosłych.

Zakończenie kursu tańca dla dorosłych odbyło się 26 listopada 2015 roku na świetlicy w szatni sportowej zaprzyjaźnionego Klubu Sportowego „BIALI” Biały Dunajec. Przypomnijmy, że na kurs tańca uczęszczało 40 osób z następujących miejscowości: Bańska Wyżna, Biały Dunajec, Bór, Bukowina Tatrzańska, Gliczarów Dolny, Gliczarów Górny, Jurgów, Małe Ciche, Nowe Bystre, Nowy Targ, Olcza, Poronin, Szaflary, Waksmund, Zakopane.
 

 Podczas zakończenia instruktorzy: Ewa Kolbrecka i Janusz Gaculak wręczali uczestnikom dyplomy ukończenia kursu, a następnie grupa pań i mężczyźni dali pokaz nabytych umiejętności tańca i śpiewu góralskiego.

Kurs tańca góralskiego był już organizowany dwukrotnie przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Stowarzyszenie Kobiety Podhala.

Przypominamy filmik, nagrany przez naszego stażystę Mateusza Trebunię, który był pokazywany na Kongresie Bibliotek w Warszawie. Filmik nosi nazwę „TAŃCZĄCA BIBLIOTEKA” a obejrzeć go można klikając w link: https://www.youtube.com/watch?v=vp5_OqDvm2k

Następny kurs tańca przewidujemy od kwietnia do połowy czerwca 2016 roku. Zapraszamy.

 

Tekst i zdjęcia Józefa Kolbrecka

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1704
 

czerwca

16

niedziela

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.