Kurs tańca góralskiego w bibliotece już za tydzień

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu i Stowarzyszenie Kobiety Podhala serdecznie zapraszają na naukę tańca góralskiego dla dorosłych. Zajęcia będą odbywać się w czwartki od 17 września 2015 roku w Bibliotece od godziny 19.00. Wpisowe na kurs tańca wynosi 20 zł. Przewidziany okres prób to połowa września do końca listopada b.r.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (18 20 73 898; kom. 660 935 742), mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu w godzinach otwarcia (pon. – piątek od 12.00 do 20.00 i w soboty od 8.00 do 16.00)

drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1948

lutego