Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj17
Wczoraj28
W tym tygodniu95
W tym miesiącu588
Ogółem198497
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

WIĄZANIE STRZĘPKÓW DO CHUST GÓRALSKICH W BIBLIOTECE

Stowarzyszenie Kobiety Podhala, Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej oraz Związek Podhalan Oddział w Białym Dunajcu serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na „warsztaty regionalne: wiązanie strzępków do chustek góralskich”. Warsztaty będą odbywały się od października do końca listopada 2015 roku w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.


Wpisowe, które ma pokryć wynagrodzenie prowadzącego, wynosi 50 zł od osoby za wszystkie zajęcia.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (18 20 73 898; kom. 660 935 742), mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu w godzinach otwarcia (pon. – piątek od 12.00 do 20.00 i w soboty od 8.00 do 16.00).


Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2301
 

sierpnia

22

czwartek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.