WIĄZANIE STRZĘPKÓW DO CHUST GÓRALSKICH W BIBLIOTECE

Stowarzyszenie Kobiety Podhala, Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej oraz Związek Podhalan Oddział w Białym Dunajcu serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na „warsztaty regionalne: wiązanie strzępków do chustek góralskich”. Warsztaty będą odbywały się od października do końca listopada 2015 roku w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

Wpisowe, które ma pokryć wynagrodzenie prowadzącego, wynosi 50 zł od osoby za wszystkie zajęcia.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie (18 20 73 898; kom. 660 935 742), mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu w godzinach otwarcia (pon. – piątek od 12.00 do 20.00 i w soboty od 8.00 do 16.00).

drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1993

września