Zakończenie projektu "O finansach w bibliotece"

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na uroczyste zakończenie projektu „O finansach…w bibliotece”, które odbędzie się 28 września b.r. o godz. 17.00 w siedzibie Biblioteki. W programie spotkania przewidziano podsumowanie zrealizowanych działań oraz wręczenie certyfikatów uczestnikom kursu.

Uroczystość będzie również okazją do zaprezentowania nowej siedziby Biblioteki, która od września mieści się na parterze Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu.

Projekt „O finansach… w bibliotece” realizowany przez białodunajecką bibliotekę został dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek. Patronat Honorowy nad projektem objął Wójt Gminy Biały Dunajec Pan Andrzej Jacek Nowak.

stycznia