Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj29
W tym tygodniu145
W tym miesiącu638
Ogółem198547
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Projekty białodunajeckiej biblioteki w katalogu "Inspiracje dla bibliotek"

katalogMiło nam poinformować, że projekty "Akademia młodego informatyka" oraz "Mistrz i Jego Uczeń" realizowane w ubiegłym roku przez Gminną Bibliotekę Publiczną  w Białym Dunajcu znalazły się w katalogu projektów i sprawdzonych pomysłów na ciekawe działania - "Inspiracje dla bibliotek" przygotowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. W katalogu znajdują się również opisy projektów zrealizowanych przez inne biblioteki, które brały udział w Konkursie Grantowym "Aktywna Biblioteka" i projekcie "Cyfrowe Archiwa Tradycji Lokalnej".

 

Link do katalogu "Inspiracje dla bibliotek" dostępny jest na stronie http://inspiracjedlabibliotek.filantropia.org.pl/pl/.

Zapraszamy do odwiedzenia katalogu ciekawych projektów realizowanych przez biblioteki.

 

Projekty w katalogu zostały podzielone na kilkanaście obszarów tematycznych, takich jak: film i kino, finanse, fotografia, gry i zabawy, historia i tradycja, informacja lokalna, komputer i internet, praca czy zdrowie. Można też wyszukiwać projekty według kategorii odbiorców (dzieci, młodzież, dorośli), programów, województw, w których działają biblioteki, i słów występujących w opisie (funkcja "wyszukiwarki").

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3027
 

sierpnia

24

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.