Rekrutacja do projektu"O finansach w bibliotece"- kurs komputerowy dla osób w wieku 50+

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu serdecznie zaprasza na bezpłatny KURS KOMPUTEROWY DLA OSÓB W WIEKU 50+ organizowany w ramach projektu „O finansach…w bibliotece”.  Podczas cyklu spotkań dowiesz się jak racjonalnie gospodarować domowym budżetem, jak robić zakupy przez Internet, jak założyć elektroniczne konto bankowe i robić przelewy przez Internet, jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową (tj. kredyt, lokata, karty płatnicze itp.), na co zwracać uwagę przy wyborze polisy ubezpieczeniowej. Gorąco zachęcamy do udziału w tym szkoleniu, na zgłoszenia czekamy do 7 maja br. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji znajdziesz na poniższych plakatach oraz w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Białym Dunajcu, przy ul. Jana Pawła II 363.

grudnia