Projekt "Kolorowe miasto, kolorowe życie"

W dniu  01.10.2015r. w naszej Gminie Biały Dunajec zorganizowane były warsztaty pt. „Kolorowe miasto, kolorowe życie”. Na terenie Szkoły Podstawowej im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym i ZSPiG im. Andrzeja Skupnia-Florka w Gliczarowie Górnym, na boisku szkolnym i placu zabaw, uczniowie klas 0-I-II-III ochoczo zabrali się do pracy z kolorową kredą.

Duża powierzchnia, którą mogli zagospodarować swoimi pomysłami, jak również wachlarz kolorów do wykorzystania sprawił , iż dzieci w pełni poświęciły się pracy twórczej. Dowodem dobrej zabawy są kolorowe boiska szkolne i place zabaw, jak również wspaniała zabawa na świeżym powietrzu.

Dziękujemy serdecznie za pomoc paniom nauczycielkom:

p. Barbarze Gałdyś

p. Halinie Para