Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Wczoraj28
W tym tygodniu161
W tym miesiącu478
Ogółem198387
Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Festiwal teatralny

W dniu 19.06 grupa „Zawodowcy z Bachledówki” została zaproszona przez Gminną Bibliotekę Publiczną im.Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu do reprezentowania jej na Festiwalu Teatralnym w Proszowicach organizowanym w ramach Projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i w Norwegii”. Grupa prowadzona przez panią Marię Michalik przedstawiła spektakl "Hamarykon".

Scenariusz oparty był na ludowych gawędach podhalańskich oraz prawdziwej historii głównego bohatera. W Festiwalu (który miał charakter przeglądu) wzięły udział grupy reprezentujące wszystkie miejscowości biorące udział w projekcie. Każda grupa została nagrodzona. Swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych.

W dniu 19.06 grupa „Zawodowcy z Bachledówki” została zaproszona przez Gminną Bibliotekę Publiczną im.Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu do reprezentowania jej na Festiwalu Teatralnym w Proszowicach.
Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1742
 

sierpnia

17

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.