Festiwal teatralny

W dniu 19.06 grupa „Zawodowcy z Bachledówki” została zaproszona przez Gminną Bibliotekę Publiczną im.Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu do reprezentowania jej na Festiwalu Teatralnym w Proszowicach organizowanym w ramach Projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i w Norwegii”. Grupa prowadzona przez panią Marię Michalik przedstawiła spektakl "Hamarykon".

Scenariusz oparty był na ludowych gawędach podhalańskich oraz prawdziwej historii głównego bohatera. W Festiwalu (który miał charakter przeglądu) wzięły udział grupy reprezentujące wszystkie miejscowości biorące udział w projekcie. Każda grupa została nagrodzona. Swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych.

W dniu 19.06 grupa „Zawodowcy z Bachledówki” została zaproszona przez Gminną Bibliotekę Publiczną im.Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu do reprezentowania jej na Festiwalu Teatralnym w Proszowicach.

listopada