Peacepainting - wyjazd do Norwegii

Przed uczestnikami projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i w Norwegii” kolejny wyjazd do Norwegii. Tym razem warsztaty malarskie odbędą się na wyspie Brasøy. Po drodze na wyspę uczestnicy zwiedzą Oslo a w drodze powrotnej przejadą na koło podbiegunowe i drogą Trolli.

Projekt finansowany jest z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz funduszy norweskich. Organizatorem jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Proszowicach, a Gminna Biblioteka Publiczna im.Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu wraz z kilkoma instytucjami z województwa małopolskiego jest partnerem Projektu.

czerwca

Biblioteka w mediach