Warsztaty w MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej

Przed nami kolejne warsztaty organizowane w ramach Projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i w Norwegii”. Zajęcia odbędą się w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie. Harmonogram dnia przedstawia się następująco:
- wykład przygotowany przez artystę p. Michała Zawadę na temat współczesnej sztuki młodego pokolenia, którego p. Michał jest przedstawicielem
- zwiedzanie Muzeum, oglądanie wystaw
- warsztaty z wykorzystaniem inspiracji muzycznych "Nutą i pędzlem..."

Projekt „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAITING w Polsce i w Norwegii” finansowana jest z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz funduszy norweskich.

sierpnia

Biblioteka w mediach