Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Wczoraj28
W tym tygodniu161
W tym miesiącu478
Ogółem198387
Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 

Warsztaty w Starym Sączu - relacja

W dniu 28 marca 2015 roku młodzież z Białego Dunajca wzięła udział w kolejnych warsztatach malarskich w ramach Projektu pn.„EDUKACJA KULTUROWA SPOŁECZNOŚCI MAŁOPOLSKIEJ POPRZEZ CYKL WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH –PEACEPAINTING W POLSCE I W NORWEGII”, które  tym razem odbyły się w Starym Sączu i Barcicach. Pierwszym punktem tego dnia było zwiedzanie ołtarza papieskiego przy Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania. Następnie Klasztor i Kościół Sióstr Klarysek i Dom Św. Kingi. Przewodnikiem była poetka i pisarka p. Danuta Sułkowska.

Kolejna część – wykład pana profesora Adama Brinckena pod tytułem „Inspiracja w sztuce” odbył się w Bibliotece w Barcicach. Po obiedzie odbyły się warsztaty prowadzone przez panią Natalię Buchtę. Tym razem młodzież malowała nową techniką – pastelami na papierze. Najpierw każdy losował reprodukcję dzieła omawianego na wykładzie, którym miał się zainspirować, następnie próbował to dzieło namalować wg. własnej interpretacji.

Projekt finansowany jest z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz funduszy norweskich.

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1570
 

sierpnia

17

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.