Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wczoraj71
W tym tygodniu208
W tym miesiącu1237
Ogółem193049
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Warsztaty malarskie w Miechowie - relacja

W dniu 29 listopada 2014 roku młodzież z Gminy Biały Dunajec wzięła udział w kolejnych warsztatach malarskich, tym razem w Miechowie. Spotkanie rozpoczęło się w Urzędzie Miasta i Gminy Miechów. Po przywitaniu uczestników przez burmistrza i przekazaniu przez niego opiekunom grup publikacji o Miechowie rozpoczął się wykład. Tym razem tematem był „Portret Kobiety”.

Pani profesor Irena Popiołek przedstawiła swoje portrety i podkreśliła, że najważniejsza jest pierwsza plama, później obraz powstaje już bardzo łatwo. Po wykładzie wszyscy przeszli zwiedzić Bazylikę Grobu Pańskiego. Następnie w krużgankach rozpoczęły się warsztaty. Dzieci wykorzystały rady pani profesor dotyczące portretowania. Organizatorzy urozmaicili nawet wybór miejsca do malowania. Dzieci musiały wylosować numer sztalugi, tak aby jeszcze bardziej móc się zintegrować z osobami z innych miejscowości. Po warsztatach przeniesiono się do Domu Pracy Twórczej S. Żechowskiego, gdzie pani Krystyna Olchawa przedstawiła artystę i jego prace. Następnie młodzież mogła przyjrzeć się pracom wielu artystów, którzy przyjeżdżają do Miechowa na plenery malarskie. Pani Krystyna opowiedziała o inspiracjach niektórych artystów. Na koniec przygotowała dla nich krótkie zabawy andrzejkowe.
Zdjęcia: Teresa Skupień

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1916
 

kwietnia

26

piątek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.