Peacepainting - wyjazd do Hebdowa

Przed nami kolejne warsztaty organizowane w ramach Projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAITING w Polsce i w Norwegii” . Tym razem młodzież z terenu naszej Gminy wraz z bibliotekarzami weźmie udział w spotkaniu zorganizowanym w Opactwie w Hebdowie. Na uczestników czekają w tym dniu warsztaty malarskie, które poprzedzone zostaną wykładem Kamila Moskowczenko. Po warsztatach planowane jest zwiedzanie obiektu.

Projekt finansowany jest z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz funduszy norweskich. Organizatorem jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Proszowicach, a Gminna Biblioteka Publiczna im.Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu wraz z kilkoma instytucjami z województwa małopolskiego jest partnerem Projektu.

stycznia