Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Wczoraj28
W tym tygodniu161
W tym miesiącu478
Ogółem198387
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Peacepainting w Białym Dunajcu

Już niebawem w ramach Projektu  „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAITING w Polsce i w Norwegii” będziemy gościć w naszej gminie młodzież z Norwegii, Koszyc, Nowego Brzeska, Myślenic, Miechowa, Starego Sącza i Proszowic. 24 września (tj.środa) w Auli ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu odbędą się warsztaty malarskie dla wszystkich uczestników projektu. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram dnia.

 

10.00 – Oficjalne  rozpoczęcie spotkania z udziałem władz samorządowych i zaproszonych gości

10.15 – Wykład „Sztuka ludowa Podhala, a sztuka dnia dzisiejszego” - p. Ireneusz Wrzesień, dyrektor zakopiańskiego Liceum Sztuk Plastycznych im.A.Kenara

11.00 – warsztaty malarskie w grupach:
           - I grupa - malarstwo na szkle pod kierunkiem p. Bożeny Świderskiej- Środy
           - II grupa – malarstwo na chustach pod kierunkiem p. Joanny Galicy- Doruli

14.00 – obiad    

15.00 – dalszy ciąg warsztatów

18.00 – występ zespołu Biołodunajcanie

Już niebawem w ramach Projektu  „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAITING w Polsce i w Norwegii” będziemy gościć w naszej gminie młodzież z Norwegii, Koszycz, Nowego Brzeska, Myślenic, Miechowa, Starego Sącza i Proszowic. 24 września (tj.środa) w Auli ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu odbędą się warsztaty malarskie dla wszystkich uczestników projektu. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram dnia.

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2513
 

sierpnia

17

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.