Peacepainting w Białym Dunajcu

Już niebawem w ramach Projektu  „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAITING w Polsce i w Norwegii” będziemy gościć w naszej gminie młodzież z Norwegii, Koszyc, Nowego Brzeska, Myślenic, Miechowa, Starego Sącza i Proszowic. 24 września (tj.środa) w Auli ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu odbędą się warsztaty malarskie dla wszystkich uczestników projektu. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram dnia.

10.00 – Oficjalne  rozpoczęcie spotkania z udziałem władz samorządowych i zaproszonych gości

10.15 – Wykład „Sztuka ludowa Podhala, a sztuka dnia dzisiejszego” - p. Ireneusz Wrzesień, dyrektor zakopiańskiego Liceum Sztuk Plastycznych im.A.Kenara

11.00 – warsztaty malarskie w grupach:
           - I grupa - malarstwo na szkle pod kierunkiem p. Bożeny Świderskiej- Środy
           - II grupa – malarstwo na chustach pod kierunkiem p. Joanny Galicy- Doruli

14.00 – obiad

15.00 – dalszy ciąg warsztatów

18.00 – występ zespołu Biołodunajcanie

Już niebawem w ramach Projektu  „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAITING w Polsce i w Norwegii” będziemy gościć w naszej gminie młodzież z Norwegii, Koszycz, Nowego Brzeska, Myślenic, Miechowa, Starego Sącza i Proszowic. 24 września (tj.środa) w Auli ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu odbędą się warsztaty malarskie dla wszystkich uczestników projektu. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram dnia.

sierpnia

Biblioteka w mediach