Wielkie rodzinne malowanie za nami

W dniu 18 czerwca w Auli ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu odbyło się Wielkie Rodzinne Malowanie - malowanie rodzinne i przyjacielskie. Tematem  dzisiejszych warsztatów były marzenia. Dzieci i młodzież, jedne z rodziną, a inne z przyjaciółmi, w grupach malowali swoje największe marzenia. I tak wraz z nimi wybraliśmy się w podróż w kosmos, dookoła świata, a nawet na bezludną wyspę. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz towarzyszącym im rodzicom za zaangażowanie. Mamy nadzieję, iż takie spotkanie w jeszcze większym gronie zdarzy się jeszcze nieraz.

Akcja zorganizowana została w ramach Projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAITING w Polsce i w Norwegii”.

Dziękujemy serdecznie Pani Beacie Mirek Hornik za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów.

Zdjęcia i tekst: Dominika Balicka

czerwca