Dla dzieci i dorosłych - Wielkie rodzinne malowanie „W obłokach marzeń”

Jeśli lubisz malować zabierz ze sobą mamę, tatę, siostrę, brata, kuzynkę, kuzyna, babcię, dziadka, koleżankę lub kolegę na Wielkie rodzinne malowanie pod nazwą „W obłokach marzeń”, które odbędzie się w najbliższą środę - 18 czerwca – o godzinie 12.00 w Auli przy ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu.
Spotkanie odbędzie się w ramach Projektu „Edukacja Kulturowa społeczności małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAITING w Polsce i w Norwegii”.

Wszystkich chętnych prosimy o przyniesienie ze sobą farb plakatowych i/lub pasteli. Każdy będzie mógł namalować wraz z rodziną swoje marzenia. Planowana forma pracy – rodzina namaluje wspólne  dzieło, na którym może znaleźć się kilka marzeń w obłoku.  Serdecznie zapraszamy !!!

Jeśli lubisz malować zabierz ze sobą mamę, tatę, siostrę, brata, kuzynkę, kuzyna, babcię, dziadka, koleżankę lub kolegę na  Wielkie rodzinne malowanie pod nazwą „W obłokach marzeń”, które odbędzie się w najbliższą środę - 18 czerwca – o godzinie 14.00 w Auli przy ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu.

lutego