Pomieszczenia Biblioteki

25 rocznica śmierci Zofii Solarzowej patronki Biblioteki

W dniu 22 stycznia 2013 r. minęła 25 rocznica śmierci Zofii Solarzowej - patronki białodunajeckiej biblioteki. Wśród licznie zgromadzonych osób nad jej grobem na warszawskich Powązkach, była obecna również Józefa Kolbrecka Kierownik Biblioteki. Dzień ten był także poświęcony promocji nowej reedycji pamiętnika Zofii Solarzowej wydanego przez Stowarzyszenie Promni założonego przez byłych członków Ludowego Zespołu Artystycznego „Promni" im. Zofii Solarzowej.

Przypominamy, że w tym roku przypada 50-lecie powstania Gminnej Biblioteki Publicznej w Białym Dunajcu.

Obszerna fotorelacja znajduje się pod tym linkiem http://www.stowarzyszeniepromni.pl/

października

Biblioteka w mediach