Ogółem192953

Chociaż ozdoba papierowa to dzięki niej choinka kolorowa

Od środy w naszej Bibliotece dzieci miały możliwość tworzenia kolorowych bombek na choinkę. Chcieliśmy, aby czytelnicy pomogli w przystrojeniu naszej choinki, jak również stworzyli ozdoby na swoje domowe drzewka. Jak wiadomo wyobraźnia dzieci jest przeogromna i oprócz papierowych bobmek powstały łańcuchy, gwiazdki, kolorowe mikołaje, bałwanki i wiele wiele innych. Każde dziecko przychodzące do biblioteki chętnie przyłączało się do zabawy. W tej atmosferze świąt powstały również kartki pocztowe Bożonarodzeniowe i to zrodziło pomysł, aby w przyszłym roku również warsztaty takie przeprowadzić, jednak trochę wcześniej, aby dzieci mogły same przygotować kartki świąteczne, które wyślą najbliższym "pocztą tradycyjną". Mamy nadzieję, że wtedy pojawi się jeszcze większe grono. Zapraszamy do oglądania zdjęć z naszych świątecznych spotkań oraz tego jak nie tylko choinka, ale cała Biblioteka stała się kolorowa.

drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2026

kwietnia