IZBA PAMIĘCI ANDRZEJA SKUPNIA FLORKA

Izba Pamięci Andrzeja Skupnia Florka to miejsce wyjątkowe. Pieczę nad spuścizną po białodunajeckiem poecie sprawuje córka Antonina Skupień - dzięki niej zwiedzanie Izby Pamięci to niezwykła przygoda,która zabiera gości w świat poety.

Zadanie „Rozwój Izby Pamięci Andrzeja Skupnia Florka w Białym Dunajcu – Stołowem” dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa w ramach programu własnego Narodowego Instytutu Muzeów „Izby Pamięci”.

października