Film z podsumowania projektu "O finansach w bibliotece"

W dniu 28 września 2012 r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu „O finansach… w bibliotece” prowadzonego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu. Wkrótce pojawi się galeria zdjęć z tego wydarzenia, a już teraz zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego etapy projektu.

kwietnia

Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.