Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj85
Wczoraj150
W tym tygodniu517
W tym miesiącu2104
Ogółem308922
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI - DR WANDA MATRAS-MASTELARZ

12 grudnia 2022 roku pani doktor przeprowadziła w Auli Gminnej przy Szkole nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Białym Dunajcu spotkanie pt. "Książka w nowoczesnym procesie edukacji, wychowania i terapii", w którym wzięli udział nauczyciele, pedagodzy, rodzice oraz czytelnicy. To był wyjątkowy wykład wzbogacający uczestników w wiedzę na temat siły i potęgi książki.

IMG 5174 1

Pani Wanda Matras-Mastelarz jest doktorem nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa. Pracuje w Instytucie Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego imienia Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, gdzie pełni funkcje: Kierownika Praktyk Pedagogicznych, Kierownika Studiów Podyplomowych Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa oraz Studiów Podyplomowych Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa z Modułem Nauczycielskim. Ponadto kieruje ona Zespołem do spraw badań nad Książką w ramach Ośrodka Badań nad Mediami UP w Krakowie, organizuje liczne kursy z zakresu biblioterapii i bajkoterapii, które są oparte na Jej autorskich programach. Współpracuje z Uniwersytetem Dzieci i Rodziców przy UP w Krakowie, oraz kilkunastoma małopolskimi Uniwersytetami Trzeciego Wieku. Pełni Funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu, jest też członkiem Radu Programowej Centrum Literatury Dziecięcej w Oświęcimiu. Pani Wanda jest również certyfikowanym trenerem stymulacji pamięci i rozwoju intelektu.

image0

IMG 5186

IMG 5196

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 639
 
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Reklama
Copyright © 2024 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.