Zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Białodunajeckiej Bibliotece i jej patronce Zofii Solarzowej

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież do udziału w konkursie Wiedzy o Gminnej Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu i Jej Patronie.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie Szkoły Podstawowej (klasy IV-VI), Gimnazjum i Szkół Ponadpodstawowych. Pytania konkursowe będą dotyczyły Biblioteki, jej historii oraz działalności przez 50 lat istnienia. Pojawią się także pytania dotyczące Patronki – Zofii Solarzowej, która w Białym Dunajcu mieszkała i upowszechniała kulturę. Dokładny Regulamin konkursu, karta zgłoszenia wraz z oświadczeniem oraz materiały przygotowujące do konkursu znajdują się w załącznikach.

Konkurs odbędzie się w Bibliotece 10 maja o godzinie 1600. Forma konkursu- pisemna- przeważająca część będzie to test jednokrotnego wyboru, ale pojawia się także krótkie pytania otwarte. Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 maja. Osoby, które nie ukończyły 18-tego roku życia muszą przedłożyć oświadczenie podpisane przez rodziców.

Aby dobrze przygotować się do konkursu zachęcamy do przeglądania aktualności na naszej stronie internetowej oraz dokładnego zapoznania się z krótkimi broszurami wydanymi przez Bibliotekę znajdującymi się na naszej stronie internetowej w zakładce Multimedia/Wydawnictwa.

Materiały do konkursu można pobrać poniżej.

W razie pytań informacji o konkursie udzielają bibliotekarze pod nr tel. 18 20 73 898 lub e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

regulamin konkursu

karta zgłoszenia

Materiały do konkursu

historia Biblioteki