Ogółem205909

Mała Książka - Wielki Człowiek

Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu bierze udział w projekcie „Mała książka- wielki człowiek”. Tegoroczna edycja skierowana jest do dzieci w wieku 3 – 6 lat. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat), które przyjdzie do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą. Wyprawki można odbierać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Białym Dunajcu oraz w filii w Gliczarowie Dolnym.

W filii w Gliczarowie Dolnym już zostały wydane pierwsze dyplomy.

grudnia