Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj58
Wczoraj122
W tym tygodniu225
W tym miesiącu933
Ogółem201243
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Zostań Mistrzem Ortografii – „Ortolandia” zabawa z ortografią

 

 W dniu 25 września 2019 r. Filia Gminnej Biblioteki Publicznej oraz Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Dolnym zorganizowały zajęcia z tabletami dla uczniów kl. II-III.

Tym razem uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z ortografii korzystając z aplikacji „ORTOLANDIA – Kraina Ortografii”. Uczestnicy parami brali udział w pojedynkach ortograficznych. Dzięki tej zabawie dzieci utrwalały sobie pisownię trudnych wyrazów. Ortograficzne potyczki skończyły się wyłonieniem Mistrza – został nim uczeń klasy III.

Następnie pracowaliśmy w aplikacji „AUTODESK SKETCHBOOK”, która pozwala rysować i malować. Lekcję z tabletami zakończyliśmy grą „ZGADNIJ CO TO?”- czyli logicznymi zagadkami w formie obrazów. Była super zabawa połączona z edukacją, w której uczniowie brali czynny udział. Byli tak zaintrygowani zajęciami, że nie oderwał ich nawet dzwonek na przerwę.

Dziękujemy za udział w zajęciach i współpracę nauczycieli.

 

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 75
 

października

16

środa

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.