Ogółem199880

18. MAŁOPOLSKIE DNI KSIĄŻKI w białodunajeckiej Bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zorganizowała spotkanie w ramach obchodów 18. Małopolskich Dni Książki "Książka i Róża". Z tej okazji 25 kwietnia zaprosiliśmy autora książki "Podmuch" - Mateusza Dziadkowca, mieszkańca Białego Dunajca.

Na spotkanie przybyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białym Dunajcu wraz z wychowawcami oraz mieszkańcy. Na zakończenie spotkania wszystkim uczestnikom wręczono upominek i symboliczną różę.

Celem obchodów MAŁOPOLSKICH DNI KSIĄŻEK "KSIĄŻKA I RÓŻA" JEST promowanie czytelnictwa i młodych autorów.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze spotkania:

września