Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj20
Wczoraj29
W tym tygodniu354
W tym miesiącu727
Ogółem195730
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Warsztaty Terapii Zajęciowej ,,Perła” w Bibliotece

 

W czwartkowe popołudnie Bibliotekę odwiedziło Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczawnicy Warsztaty Terapii Zajeciowej ,,Perła” wraz z wychowawcami i kierownikiem p. mgr Wiesławą Sajdak—Tokarczyk. 

Zwiedzono nie tylko naszą Bibliotekę ale także salę wystawową, pracownię ceramiki i malarstwa na szkle oraz wypożyczalnię strojów regionalnych.

            Uczestnicy byli zainteresowani działalnością naszej Biblioteki i jej patronką Zofią Solarzową, której portret namalował sławny artysta Władysław Trebunia--Tutka, twórca z regionu Podhala. Pytali również o ginące zawody, których to rzemieślników jest coraz mniej.

            Biblioteka nasza prowadzi stały kontakt ze szczawnicką ,,Perłą”. Prace malarskie osób z niepełnosprawnością intelektualną są rok rocznie na organizowanym przez Bibliotekę Festiwalu Papieskim i zawsze są wysoko oceniane i nagradzane przez jury.

            W czasie wakacji zapraszamy do odwiedzania naszej Biblioteki i do korzystania z nowości książkowych.


 

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 671
 

czerwca

16

niedziela

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.