Pomieszczenia Biblioteki

Zajęcia z tabletami w Szkole Podstawowej im. W. Kułacha- Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym

Po ostatnich zajęciach z tabletami dzieci nie mogły doczekać się kolejnych, więc  przygotowaliśmy dla nich coś nowego. 09 marca w Filii Gminnej Biblioteki  Publicznej w Szkole Podstawowej w Gliczarowie Dolnym odbyły się zajęcia z tabletami , ale tym razem wykorzystaliśmy aplikację QUIVER 3D.

Dzięki tej aplikacji, dzieci z klasy „0” w nawiązaniu do tematu lekcji, mogły spowodować erupcję wulkanu, który wcześniej same pokolorowały. Tak samo jak wcześniejsze zajęcia , tak i te bardzo się im podobały , więc używając aplikacji Quiver 3D dzieci bawiły się  kolorując i „ożywiając” różne postacie i rzeczy w rzeczywistości  3D. Dziękujemy za zabawę i już szukam dla Was coś nowego i jeszcze bardziej interesującego. Krystyna Bafia.

Zdjęcia: Krystyna Bafia

czerwca