Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj60
Wczoraj122
W tym tygodniu227
W tym miesiącu935
Ogółem201245
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Zajęcia z tabletami w Szkole Podstawowej im. W. Kułacha- Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym

 

Po ostatnich zajęciach z tabletami dzieci nie mogły doczekać się kolejnych, więc  przygotowaliśmy dla nich coś nowego. 09 marca w Filii Gminnej Biblioteki  Publicznej w Szkole Podstawowej w Gliczarowie Dolnym odbyły się zajęcia z tabletami , ale tym razem wykorzystaliśmy aplikację QUIVER 3D.

 Dzięki tej aplikacji, dzieci z klasy „0” w nawiązaniu do tematu lekcji, mogły spowodować erupcję wulkanu, który wcześniej same pokolorowały. Tak samo jak wcześniejsze zajęcia , tak i te bardzo się im podobały , więc używając aplikacji Quiver 3D dzieci bawiły się  kolorując i „ożywiając” różne postacie i rzeczy w rzeczywistości  3D. Dziękujemy za zabawę i już szukam dla Was coś nowego i jeszcze bardziej interesującego. Krystyna Bafia.

 

Zdjęcia: Krystyna Bafia

 

 

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1152
 

października

16

środa

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.