Podróżujemy „Lokomotywą” z Julianem Tuwimem

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym miały okazję poznać wirtualne czytanie książek na iPadach, które otrzymaliśmy w ramach projektu „Tablety w mojej bibliotece”.

Dzieci zapoznały się z wierszami Juliana Tuwima formie zwykłych książek a później, dzięki aplikacji „LOKOMOTYWA” czytanej przez Piotra Fronczewskiego , wykonywały dodatkowe zadania związane z treścią wiersza, takie jak karmienie zwierzątek, posprzątanie peronu po psotnej małpce lub układanie bagaży w wagonie.

Udział w tych zajęciach tak zafascynował dzieci, że nie chciały się rozstać z tabletami.

Przypominamy, że z tabletów można skorzystać każdego dnia w naszej Bibliotece w Białym Dunajcu  w godzinach pracy biblioteki. Zapraszamy !!!

Tekst i zdjęcia: Krystyna Bafia

stycznia