Pomieszczenia Biblioteki

"Czytam sobie w bibliotece"

„Czytam sobie w bibliotece”- akcja edukacyjna Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwa EGMONT, skierowana jest do najmłodszych czytelników. Dlatego my bibliotekarze chcemy dotrzeć do szkół, aby zachęcić najmłodszych czytelników do rozwijania nowych umiejętności i czerpania przyjemności z czytania książek.

Nasza Biblioteka zaprosiła 5-6 latków z ZSPiG Nr 2 w Białym Dunajcu z wychowawczynią Panią Elżbietą Szczypkowską. Młodzi czytelnicy przekonali się, że wizyta w bibliotece może być wspaniałą przygodą. Zapoznali się z biblioteką i bajkami dla najmłodszych. Dzieci słuchały bajek, malowały a na pożegnanie otrzymały w nagrodę dyplomy, naklejki, kolorowanki, zakładki do książek i słodki poczęstunek. Tym miłym akcentem zachęcamy uczniów do następnego spotkania w naszej Bibliotece.

czerwca

Biblioteka w mediach