Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Wczoraj28
W tym tygodniu161
W tym miesiącu478
Ogółem198387
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

"Czytam sobie w bibliotece"

 

„Czytam sobie w bibliotece”- akcja edukacyjna Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwa EGMONT, skierowana jest do najmłodszych czytelników. Dlatego my bibliotekarze chcemy dotrzeć do szkół, aby zachęcić najmłodszych czytelników do rozwijania nowych umiejętności i czerpania przyjemności z czytania książek.

Nasza Biblioteka zaprosiła 5-6 latków z ZSPiG Nr 2 w Białym Dunajcu z wychowawczynią Panią Elżbietą Szczypkowską. Młodzi czytelnicy przekonali się, że wizyta w bibliotece może być wspaniałą przygodą. Zapoznali się z biblioteką i bajkami dla najmłodszych. Dzieci słuchały bajek, malowały a na pożegnanie otrzymały w nagrodę dyplomy, naklejki, kolorowanki, zakładki do książek i słodki poczęstunek. Tym miłym akcentem zachęcamy uczniów do następnego spotkania w naszej Bibliotece.

 Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1838
 

sierpnia

17

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.