Ogółem198547

Zabawy z tabletami

W ramach "Tygodnia Bibliotek" w naszej Bibliotece odbyły się "Zabawy z tabletami", które poprowadził nasz stażysta Mateusz Trebunia. Na zajęciach dzieci karmiły zielonego ludzika, który dosłownie siedział na stole. Odbyły również podróż ulicami Paryża i Londynu oraz spacer wśród dinozaurów!!! Przypominamy, że z tabletów można skorzystać każdego dnia w godzinach pracy biblioteki. Zapraszamy !!!

drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2018

sierpnia