Ogółem195712

Tydzień Bibliotek w Gliczarowie Dolnym

W dniu 15.05.15 w ramach Tygodnia Bibliotek Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Gliczarowie Dolnym wraz ze Szkołą Podstawową i przedszkolem w Gliczarowie Dolnym zorganizowały konkurs pt. "Kocham czytać". Dzieci z klas I-III zaprezentowały recenzję wybranej przez siebie książki, a przedszkolaki wykonały ilustracje ulubionej postaci z bajek, z których utworzyły własną książkę.

drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 1920

czerwca