Ogółem193062

Konkurs czytelniczy w Gliczarowie Dolnym

W dniu 12 grudnia 2014 roku w Szkole Podstawowej w Gliczarowie Dolnym odbył się konkurs czytelniczy zorganizowany we współpracy z Filią Gminnej Biblioteki Publicznej w Białym Dunajcu. Motywem przewodnim konkursu było przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia na podstawie książki Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn".

Konkurs składał się z dwóch części. Pierwszą część stanowił test sprawdzający znajomość treści książki, druga część sprawdzała technikę czytania uczniów kl.II i III. Najwięcej punktów, w obu częściach konkursu, zdobyli:
Jakub Bafia (kl.III) i Jakub Para (kl.II) - przyznano im ex equo I miejsce,
II miejsce: Sebastian Zych (kl.III),
III miejsce: Oliwia Kania (kl.II)
Tekst i zdjęcia: Barbara Gałdyś

drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2044