Pomieszczenia Biblioteki

Tydzień Bibliotek - Filia Gliczarów Dolny

A tak Ogólnoposki Tydzień Bibliotek obchodzono w Gliczarowie Dolnym, gdzie nasza Biblioteka ma Filię. Najpierw dzieci z przedszkola opowiadały o swoich ulubionych bajkach, później otrzymały pamiątkowe dyplomiki i zakładki. Następnie odwiedziły bibliotekę. Każdy z nich ma założoną kartę biblioteczną i od najmłodszych lat uczy się sam wypożyczać książki, które później czyta wspólnie z rodzicami.
Dzieci ze szkoły Podstawowej z klas od 0 do III wzięły udział w konkursie plastycznym "Moja Biblioteka". Każdy uczestnik otrzymał nagrodę książkową. Po konkursie dzieci odwiedziły Bibliotekę i zapoznały się z nowym zakupem  - czytnikiem e-booków.