Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj31
Wczoraj41
W tym tygodniu293
W tym miesiącu709
Ogółem195712
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Spotkanie autorskie z Wandą Szado – Kudasikową w ramach Tygodnia Bibliotek

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Wandą Szado- Kudasikową, które odbędzie się w naszej Bibliotece 15 maja b.r. (czwartek) o godzinie 17.00. Jest to ostatni dzień Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który obchodzony jest w całej Polsce w dniach 8-15 maja 2014. W tym roku Tydzień Bibliotek obchodzony jest już po raz XI pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”. Nasza Biblioteka chce zachęcić przede wszystkim do czytania literatury regionalnej. W związku z tym w trakcie trwania Tygodnia Bibliotek zapraszamy wszystkich czytelników do odwiedzania Biblioteki i korzystania ze zbiorów regionalnych.

 

Zachęcamy wszystkie dzieci i dorosłych do przychodzenia do Biblioteki przez cały Tydzień Bibliotek i próbowania swoich sił w czytaniu po góralsku. Jest to nasza mowa codzienna, jednak w gawędach lub wierszach często spotkać się możemy ze słowami, których dawno już nie używamy, a które dzięki krótkiej lekturze można sobie przypomnieć lub przyswoić. Tuż przed spotkaniem autorskim odbędzie się krótki konkurs z „czytania po góralsku”. Gorąco zachęcamy do zgłaszania się do konkursu dzieci jak również dorosłych!!!

 

W tym dniu obchodzimy również Imieniny naszej Patronki – Zofii Solarzowej, o której przypomnimy w krótkich słowach.

 

Tekst: Dominika BalickaShare
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2824
 

czerwca

15

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.