Pomieszczenia Biblioteki

Mówimy po francusku - kurs internetowy nauki języka francuskiego dla dzieci

Zachęcamy do korzystania z darmowej platformy do nauki języka francuskiego dostępnej pod adresem www.mowimypofrancusku.pl. Kurs skierowany jest głównie dla dzieci w wieku 10-12 lat, jednak mogą z niego korzystać również osoby starsze. Platforma zawiera szereg tematycznych lekcji, na które składają się filmiki edukacyjne, jasno wytłumaczone zasady gramatyki, ćwiczenia interaktywne, komiksy, słówka, artykuły o kulturze Francji i wiele innych zagadnień.

Link do platformy www.mowimypofrancusku.pl

Nie czekaj - bo już dziś możesz poznać podstawy języka francuskiego, który jest drugim (po angielskim) najczęściej używanym językiem na świecie.

Realizatorem projektu MowimyPoFrancusku.pl było Stowarzyszenie Francja - Polska w ramach programu Akademia Orange.

Kliknij w obraz aby powiększyć

czerwca

Biblioteka w mediach