Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj29
W tym tygodniu145
W tym miesiącu638
Ogółem198547
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Podsumowanie akcji zbiórki starych komórek

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w akcję nowotarskiej policji i Tygodnika Podhalańskiego polegającej na zbiórce starych telefonów komórkowych. Dzięki zebranym w bibliotece komórkom pomożemy Szkole dla niewidomych dzieci im. świętej Tereski w Rabce-Zdroju w zakupie tak bardzo potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego i remoncie pomieszczeń szkolnych.

 

Podsumowując, czytelnicy białodunajeckiej biblioteki zebrali około 20 telefonów - najwięcej bo aż 13 komórek przyniosła Joanna Galica z ZSPiG nr 2 w Białym Dunajcu. Dwa telefony przyniosła również Józefa Kolbrecka Kierownik biblioteki, dzięki której biblioteka przyłączyła się do zbiórki. Największe wsparcie przyszło jednak z Warszawy poprzez panią Agnieszkę Borowską – uczestniczkę VII Edycji Szkoły Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, która zaangażowała w akcję: Zespół Szkół nr 47 w Warszawie, przedsiębiorstwo CTL Logistics oraz Koło PO w Dzielnicy Białołęka. Łącznie zebrano tam 90 telefonów, 14 blueconectów i 5 ładowarek.

 

Składamy jeszcze raz wielkie podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w słuszną akcję.

 

Poniższy artykuł autorstwa pani redaktor Tygodnika Podhalańskiego Beaty Zalot.

 

kliknij w obraz aby powiększyć

 

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3399
 

Komentarze  

 
#1 Józia 2012-07-17 07:00
Warto pomagać
Cytować
 

sierpnia

24

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.