Bibliotekarki z Białego Dunajca wspólnie z bibliotekarzami powiatu tatrzańskiego na 22. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbywały się w dniach 25,26,27 i 28 października w EXPO Kraków– to było czterodniowe święto literatury. W tym roku na Zwiedzających czekała m.in. oferta 615 Wystawców z 20 krajów, blisko 781 autorów oraz ponad 1 000 godzin programu towarzyszącego!

Gościem honorowym Targów była Szwecja.

Już na początku trafiłyśmy na spotkanie z autorkami bardzo poczytnych książek z mieszanką emocji, uśmiechu i wzruszeń:
Agnieszka Lis

Martyna Senator

Sylwia Trojanowska

i Paulina Hendel

Więcej informacji można znaleźć na stronie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem

Poniżej kilka zdjęć z autorkami.

Tekst : Józefa Kolbrecka

listopada