Seminarium wyjazdowe bibliotekarzy powiatu tatrzańskiego do Starego Sącza

W dniu 22 maja 2018 r. bibliotekarze z powiatu tatrzańskiego brali udział w seminarium wyjazdowym do Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu oraz jej filii w Gołkowicach Górnych. Celem wyjazdu było zapoznanie się z działalnością tych instytucji oraz wymiana doświadczeń zawodowych.

Odwiedziny w bibliotekach udało się połączyć ze zwiedzaniem innych instytucji kultury w Starym Sączu, takich jak: Muzeum Regionalne im. Seweryna Udzieli, Kościół przy Klasztorze Sióstr Klarysek i Muzeum Jana Pawła II.

Zdjęcia: Piotr Jarosz – Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem

Więcej zdjęć na http://www.biblioteka.zakopane.eu/o-bibliotece/seminaria-bibliotekarskie/655-seminarium-wyjazdowe-bibliotekarzy-powiatu-tatrzanskiego-do-starego-sacza.html

grudnia