Pomieszczenia Biblioteki

Loteria fantowa i licytacja na Festynie Rodzinnym

Serdecznie jeszcze raz zapraszamy na II Gminny Piknik Rodzinny w Białym Dunajcu, który rozpoczyna się Mszą Świętą w oprawie góralskiej w Kościele Parafialnym p.w. Matki Boskiej Królowej Aniołów w dniu 18 czerwca b.r. o godz. 10tej.

Natomiast już po Mszy Świetej na terenie przy ZSPiG nr 1 w Białym Dunajcu czekają liczne atrakcje. Ale ja chcę zareklamować ciekawe rzeczy, które można wylicytować.

Na uwagę zasługują dary od Klubu LEGIA WARSZAWA. Na zdjęciu koszulka klubowa z podpisami pierwszej drużyny. A ze składu pierwszej drużyny koszulkę podpisali:

4. Jakub Czerwiński

6. Guilherme C. Marques

9. Waleri Kazaiszwilli

15. Michał Kopczyński

18. Michał Kucharczyk

21. Dominik Nagy

24. Tomas Necid

27. Daniel Chima Chukwu

32. Mirosław Radović

33. Radosław Cierzniak

oraz inni, przy podpisach których nie ma numeru.

Więcej o pierwszej drużynie Legii Warszawa można przeczytać a i tych przystojnych piłkarzy zobaczyć na stronie:

Można też wylicytować plastron skoczka, kombinezon startowy Karola Niedźwiedzkiego z Bicia Rekordu Guinnessa 23-24.04.2016 roku, czapki od A. Bargiela, kosmetyki serii limitowanej od konsultantek Firmy Mary Kay, korale góralskie – 1 wójka z kolczykami i wiele innych fajnych rzeczy.

Dochód z loterii będzie przeznaczony na leczenie Dawidka z Białego Dunajca. Obecnie Dawidek – skierowany na badanie w kierunku Zespołu Leigha.

Również na ten cel będzie przeprowadzona Zbiórka Publiczna Nr:2017/2537/OR organizowana przez Stowarzyszenie KOBIETY PODHALA.

Wszystkim dotychczasowym i przyszłym darczyńcom w imieniu rodziców Dawidka składamy serdeczne Bóg Zapłać. A przy okazji będziemy się dobrze bawić.

Tekst: Józefa Kolbrecka

listopada