Pomieszczenia Biblioteki

Konkurs na pieśń góralską na Rezurekcję

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu ogłasza konkurs na pieśni wielkanocne, pisane gwarą góralską, które mogły by być wykorzystane na Mszy Świętej Rezurekcyjnej (Zmartwychwstania Pańskiego).

Potrzebne są pieśni, nawiązujące do motywu zmartwychwstania, spotkania Jezusa Zmartwychwstałego z niewiastami, o drodze do Emaus i t.p.

Głównie temat pieśni ma być radosny, podniosły, oddający radość ze zmartwychwstania.

Pieśni proszę wysyłać w trzech egzemplarzach, opatrzone godłem z podaniem wieku autora. Do pieśni należy dołączyć oświadczenie, że autor zezwala na wykorzystanie pieśni podczas Mszy Świętych w oprawie góralskiej bez podawania autora tekstu.

Na prace konkursowe czekamy do 30 listopada 2016 roku.

Prace prosimy wysyłać na adres e-mail Biblioteki w Białym Dunajcu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub listownie na adres:

Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu

Ul. Jana Pawła II 363

34-425 Biały Dunajec

Wszelkich informacji, dotyczących tegoż konkursu, udziela Józefa Kolbrecka – Kierownik Biblioteki (mój nr tel. 660 935 742)

czerwca

Biblioteka w mediach