Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Wczoraj28
W tym tygodniu161
W tym miesiącu478
Ogółem198387
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Aerobik po góralsku w Bibliotece

„A myślałam, że umiem po góralsku tańczyć” – to słowa niejednej z kursantek naszej szkoły tańca. Dlatego też: Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu i Stowarzyszenie Kobiety Podhala ponownie zapraszają na naukę tańca góralskiego dla dorosłych. Zajęcia odbędą się w czwartek 23.04.2015 w Bibliotece. O godzinie 19.00 odbędą sie zajęcia dla pań, dla panów termin do uzgodnienia z prowadzącym. Zajęcia poprowadzą Ewa Kolbrecka i Janusz Gaculak.

Zachęcam, bo ten góralski aerobik świetnie działa na kondycję. Tu nie ma wstydu, że się czegoś nie umie. Wspólnie wylewamy morze potu: młodzi i starzy. Nikt się z nikogo nie śmieje. Serdecznie zapraszam

Józefa Kolbrecka

Zdjęcia: Dominika Balicka

Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 2402
 

sierpnia

17

sobota

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.