Pomieszczenia Biblioteki

Aerobik po góralsku w Bibliotece

„A myślałam, że umiem po góralsku tańczyć” – to słowa niejednej z kursantek naszej szkoły tańca. Dlatego też: Gminna Biblioteka Publiczna im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu i Stowarzyszenie Kobiety Podhala ponownie zapraszają na naukę tańca góralskiego dla dorosłych. Zajęcia odbędą się w czwartek 23.04.2015 w Bibliotece. O godzinie 19.00 odbędą sie zajęcia dla pań, dla panów termin do uzgodnienia z prowadzącym. Zajęcia poprowadzą Ewa Kolbrecka i Janusz Gaculak.

Zachęcam, bo ten góralski aerobik świetnie działa na kondycję. Tu nie ma wstydu, że się czegoś nie umie. Wspólnie wylewamy morze potu: młodzi i starzy. Nikt się z nikogo nie śmieje. Serdecznie zapraszam

Józefa Kolbrecka

Zdjęcia: Dominika Balicka