Pomieszczenia Biblioteki

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Zakopanem przeszkolili podatników w białodunajeckiej Bibliotece

W dniu 08 kwietnia 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu odbyło się szkolenie dotyczące wypełniania i wysyłania zeznań podatkowych do Urzędu Skarbowego przez Internet. Szkolenie prowadzili pracownicy Urzędu Skarbowego w Zakopanem. Wprawdzie zainteresowanych nie było dużo, ale po ciekawej prezentacji kilku uczestników skorzystało z indywidualnego doradztwa i pod bacznym okiem pracowników wysłali swoje pierwsze e-PITy. Gminna Biblioteka Publiczna dziękuje Pani Naczelnik oraz pracownikom Urzędu Skarbowego w Zakopanem za udostepnienie nam tak cennej wiedzy.

Tekst: Józefa Kolbrecka

Zdjęcia: Dominika Balicka