Pomieszczenia Biblioteki

Zapraszamy na szkolenie dla rolników

Pani Izabela Sarna – Kierownik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Zakopanem oraz pracownicy Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Nowym Targu zapraszają w czwartek 12 lutego b.r. o godz. 10.00 na spotkanie informacyjne dla rolników, które odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu. Spotkanie będzie dotyczyło płatności bezpośrednich, wypełniania wniosków do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Będzie również informacja o pracach Ministerstwa Rolnictwa w temacie uboju gospodarczego owiec. Na spotkanie zapraszamy rolników, starszych i młodych oraz właścicieli gruntów rolnych. Na spotkaniu będą obecni również pracownicy KRUS. Serdecznie zapraszamy!!!

na temat płatności bezpośrednich, wypełniania wniosków

do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,

oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Będzie również informacja o pracach Ministerstwa Rolnictwa

w temacie uboju gospodarczego owiec.

Na spotkanie zapraszamy rolników, starszych i młodych

oraz właścicieli gruntów rolnych.

Na spotkaniu będą obecni również pracownicy KRUS.