W Białym Dunajcu startuje akcja „Miejsce przyjazne maluchom”

Nasza gmina już po raz drugi bierze udział w akcji „Miejsce przyjazne maluchom”, która na stałe wpisała się już do kalendarza naszych wydarzeń. Gminna Biblioteka Publiczna im.Zofii Solarzowej ponownie zdecydowała się koordynować akcję. Oznacza to, że wszystkie instytucje, firmy, placówki publiczne czy klubokawiarnie z naszego regionu mogą także w tym roku starać się o zdobycie certyfikatu „Miejsca przyjaznego maluchom”. Na zgłoszenia czekamy od 1 do 28 września.

Główny cel akcji to  znalezienie i promocja miejsc, które są przyjazne rodzinom z małymi dziećmi, które respektują szczególne potrzeby najmłodszych, w których obecność maluchów nie jest problemem. Wśród nagrodzonych dotychczas miejsc są klubokawiarnie dla rodziców z dziećmi, kawiarnie i restauracje, instytucje kultury (muzea, kina, teatry, biblioteki), kościoły, gabinety lekarskie i dentystyczne, urzędy, kluby fitness, centra handlowe – wszystkie te, które posiadają miejsca dedykowane właśnie maluchom.
Gminna Biblioteka Publiczna im.Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu zdecydowała się na udział w akcji w charakterze lokalnego koordynatora, po to by dać szansę na zdobycie certyfikatu „Miejsca przyjaznego maluchom” także instytucjom, firmom czy placówkom z naszej gminy.

Ważne

Co istotne w staraniach o certyfikat nie mogą brać udziału placówki, których celem statutowym jest opieka nad dziećmi (przedszkola, żłobki, kluby malucha).
Tytuł  „Miejsce przyjazne maluchom” przyznawany jest na podstawie zgłoszeń miejsc i rodziców, po przeprowadzonej osobistej weryfikacji organizatorów i partnerów akcji.
Aby otrzymać tytuł zgłaszający muszą spełnić określone w formularzu zgłoszeniowym kryteria. Certyfikaty wręczane są podczas finałowej gali. Podsumowaniem akcji jest dodatek do Gazety Wyborczej, opisujący wszystkie miejsca.

Zgłoszenia miejsc pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

przyjmowane są już od poniedziałku, 1 września do niedzieli 28 września.

Weryfikacja zgłoszeń trwa od poniedziałku, 29 września do niedzieli 12 października. O tym, kto w tegorocznej edycji otrzyma certyfikat „Miejsce przyjazne maluchom” dowiemy się ze specjalnego dodatku w Gazecie Wyborczej oraz na stronach  www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl, www.malopolska.pl. W niedzielę, 19 października, w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie  odbędzie się uroczysta gala przyznania certyfikatów.

Organizatorami akcji są agencja PR Inspiration, Gazeta Wyborcza i Redakcja „Wrota Małopolski” Partnerem akcji jest Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Koordynatorem lokalnym jest Gminna Biblioteka Publiczna im.Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu.

Informacja o akcji:

www.krakow.gazeta.pl

www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl

www.wrotamalopolski.pl

www.facebook.com/miejsceprzyjaznemaluchom

Tutaj znajdziesz formularz zgłoszenia dla kategorii:

Firmy komercyjne

Gastronomia

Instytucje publiczne

Klubokawiarnie

Rozrywka

W razie pytań proszę pisać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pełny regulamin dostępny tutaj

W ...... (wpisać nazwę gminy) startuje akcja „Miejsce przyjazne maluchom”

Nasze miasto (gmina) już po raz (podać liczbę), bierze udział w akcji „Miejsce przyjazne maluchom”, która na stałe wpisała się już do kalendarza naszych wydarzeń. Urząd (gminy, miasta) ponownie zdecydował się koordynować akcję. Oznacza to, że wszystkie instytucje, firmy, placówki publiczne czy klubokawiarnie z naszego regionu mogą także w tym roku starać się o zdobycie certyfikatu „Miejsca przyjaznego maluchom”. Startujemy już dziś (poniedziałek) 1 września i czekamy na zgłoszenia!

Urząd miasta (gminy) zdecydował się na udział w akcji w charakterze lokalnego koordynatora, po to by dać szansę na zdobycie certyfikatu „Miejsca przyjaznego maluchom” także instytucjom, firmom czy placówkom z naszej gminy.

Ważne

przyjmowane są już od poniedziałku, 1 września do niedzieli 28 września.

Organizatorami akcji są agencja PR Inspiration, Gazeta Wyborcza i Redakcja „Wrota Małopolski” Partnerem akcji jest Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Koordynatorem lokalnym jest ..... (wymienić Państwa instytucję)

Informacja o akcji:

www.gazeta.krakow.pl

www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl

www.wrotamalopolski.pl

www.facebook.com/miejsceprzyjaznemaluchom

tutaj może być link do Państwa strony akcja

Tutaj znajdziesz formularz zgłoszenia dla kategorii:

Firmy komercyjne

Gastronomia

Instytucje publiczne

Klubokawiarnie