Reklama
Reklama
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Zapraszamy do korzystania z e-booków - libra.ibuk.pl
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj62
Wczoraj71
W tym tygodniu133
W tym miesiącu849
Ogółem183107
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Pomieszczenia Biblioteki

Józefa Kolbrecka laureatką VII edycji Konkursu dla Animatorów Społecznych im. H. Radlińskiej

18 listopada br. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VII edycji Konkursu dla Animatorów Społecznych im. Heleny Radlińskiej. Wśród nich znalazła się Kierownik naszej Biblioteki Józefa Kolbrecka.

 

Konkurs dla Animatorów Społecznych im. Heleny Radlińskiej ma na celu wyróżnienie i promocję działalności animatorów i animatorek społecznych – osób, które zarówno swoją postawą, jak i pracą w swoim środowisku, przyczyniają się do rozwoju społeczności lokalnych. Laureaci w kolejnych latach zostają włączeni w prace Kapituły Konkursu. Przyznane wyróżnienie jest tym ważniejsze, że kandydatów do wyróżnienia w konkursie zgłaszają osoby, grupy, środowiska, instytucje lub organizacje, z którymi pracuje dany animator. Dla samego animatora jest to tym większa wartość, ponieważ doceniają go Ci, z którymi pracuje. Gala Konkursu dla Animatorów Społecznych im. Heleny Radlińskiej  odbyła się w ramach konferencji podsumowującej działalność sieci Regionalnych Ośrodków EFS zorganizowanej przez Krajowy Ośrodek EFS. Przedsięwzięcie od 6 lat organizują wspólnie Krajowy Ośrodek EFS i Stowarzyszenie CAL.

 

Oprócz Józefy Kolbreckiej nagrodę otrzymali: Anna Kowalczyk, Zbigniew Nowosielski, Barbara Pędzich-Ciach, Hubert Prekurat, Danuta Sroka, Joanna Augustowska. Patronką konkursu jest Helena Radlińska, twórczyni pedagogiki społecznej w Polsce.


Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 3271
 

listopada

13

wtorek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 

Biblioteka w mediach

Copyright © 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.