Weź udział w III edycji multimedialnego konkursu językowego FunEnglish.pl

Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat do wzięcia udziału w trzeciej edycji multimedialnego konkursu językowego FunEnglish.pl organizowanego przez Funmedia. Konkurs jest okazją do tego, by sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego jednocześnie dobrze się bawiąc. Aby wziąć udział w konkursie przyjdź do biblioteki w dniach od 6 do 12 grudnia i rozwiąż zadania na komputerze.

Weź udział, dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Celem Ogólnopolskiego Konkursu Językowego jest promowanie nauki języka angielskiego z wykorzystaniem multimediów oraz wyłonienie najzdolniejszych dzieci z całego kraju. Pozwala on dzieciom na sprawdzenie swoich umiejętności językowych oraz  poznanie dodatkowych możliwości pożytecznego wykorzystania komputera w nauce.

Etapy konkursu:

1. etap Eliminacje 06.12 - 12.12
2. etap Półfinał 14.12 - 18.12
3. etap Gra Finałowa 20.12

Wszystkie etapy odbywają się ONLINE.

Uczestnicy konkursu zostaną podzieleni na sześć kategorii wiekowych, tak aby mogli rywalizować ze swoimi rówieśnikami. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wygraj nagrody!

Podejmij wyzwanie uczestnictwa w Konkursie i wygraj cenne nagrody! Na najlepszych czekają bogate pakiety kursów!

Zwycięzcy otrzymają dostęp do kursu FunEnglish.pl, angielski123, hiszpanski123, czytaj123, niemiecki123 na 12 miesięcy od rejestracji, cenne nagrody od patronów konkursu i certyfikaty.

Organizatorem konkursu jest Funmedia. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://funenglish.pl/content/index/name/konkurs#

stycznia