Wręczenie dyplomów i nagród laureatom XXVI Festiwalu Papieskiego

W dniu 22 października 2019 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu odbyło się wręczenie dyplomów i nagród za przesłuchania konkursowe XXVI Festiwalu Papieskiego. W imieniu Kuratorium Oświaty w Krakowie nagrody wręczała Pani Marzena Bąk – przedstawiciel Delegatury w Nowym Targu.

Serdecznie gratulujemy laureatom, dziękujemy uczestnikom oraz przygotowującym do udziału w Festiwalu Papieskim.

Zapraszamy do oglądania zdjęć:

czerwca

Copyright © 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.