Reklama
Reklama
Reklama
"Bezpłatne szkolenia w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem. Sprawdź szkolenia on-line, wejdź na stronę: e-mocni.org.pl
Portal e-usług bibliotecznych
Reklama
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj46
W tym tygodniu49
W tym miesiącu974
Ogółem205909
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Wyniki XXVI Festiwalu Papieskiego

Protokół z przesłuchań konkursowych XXVI Festiwalu Papieskiego

z dnia 22 października 2019 r.

Jury w składzie:

 

1. Andrzej Jacek Nowak - Wójt Gminy Biały Dunajec
2. Marzena Bąk –
Starszy Wizytator Małopolskiego Kuratorium Oświaty- Delegatura w Nowym Targu

3. Anna Wiśniewska – Instruktor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem
4. Jarosław Błażusiak -
redaktor portalu internetowego Laudate.pl

5. Zofia Mieszczak - poetka ludowa, członek Związku Podhalan O/Biały Dunajec

 

 

po przesłuchaniu recytatorów, gawędziarzy, poetów, solistów, grup śpiewaczych i teatralnych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Kategoria: grupy śpiewacze- SZKOŁA PODSTAWOWA KL. 0-III

1. nie przyznano

WYRÓŻNIENIE:

“Niźniobańscanie” z Bańskiej Niżnej - Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach

 

 Kategoria: grupy śpiewacze - SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

1. Schola „BOGU MIŁE” – Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Bańskiej Niżnej

1. Chór dziecięcy „OGNIKI RADOŚCI” – Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakopanem

2. Grupa młodsza „NADZIEJA SERC” – Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

 

WYRÓŻNIENIA:

üDuet Martyna Obrochta i Natalia Strama „SKAŁKI”- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 SPSK w Starem Bystrem

üDuet Daria Kowalczyk i Sandra Szczypta „SKAŁECZKI” - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 SPSK w Starem Bystrem

 

Kategoria: grupy śpiewacze - DOROŚLI

1. nie przyznano

2. „Mszanicanki” – Mszana Dolna

 

 

Kategoria: grupa teatralna – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. VII-VIII

1. nie przyznano

2Teatr „SKAŁKA” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 SPSK w Starem Bystrem

 

 Kategoria: grupa teatralna – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

1. Nie przyznano

2. Grupa teatralna z Czerwiennego – Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem

 

 

Kategoria: grupa teatralna – DOROŚLI:


1.„TEATR po LATACH” – Centrum Kultury w Świątnikach Górnych

 

 

Kategoria: śpiew solowy – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. 0-III

1. Aniela Mrowca- Kuscorz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakopanem

2. Nikola Głowacz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Spytkowicach

2. Julia Kwak – Studio Piosenki „SEPTYMA” w Nowym Targu

3. Aleksandra Ostatek – Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Targu

 


Kategoria: śpiew solowy- SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

1. Edyta Limanówka - Studio Piosenki „SEPTYMA” w Nowym Targu

1. Krzysztof Orzechowski - Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu

2. Martyna Mastalerz – Gminne Centrum Kultury w Spytkowicach

3. Karolina Łukaszczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

 

WYRÓŻNIENIA:

üAnita Możdżeń – zgłoszenie indywidualne

üJulia Strychacz - Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targ

üEwa Wróbel - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

 

 

Kategoria: śpiew solowy- SZKOŁA PODSTAWOWA KL. VII-VIII

1. Jakub Duda - Studio Piosenki „SEPTYMA” w Nowym Targu

2. Elwira Olejarz - Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targ

3. Kinga Czyrnek – Szkoła Podstawowa w Załucznem

 

Kategoria: śpiew solowy – DOROŚLI

1. Aleksandra Zbińska – Zespół Szkół nr 1 w Nowym Targu

2. Martyna Plewa - Studio Piosenki „SEPTYMA” w Nowym Targu

2. Julia Skupień – Zespół Szkół w Jordanowie

 

WYRÓŻNIENIA:

üBeata Sutor - Studio Piosenki „SEPTYMA” w Nowym Targu

üAnna Żółtek – zgłoszenie indywidualne

 

 

Kategoria: recytacja - SZKOŁA PODSTAWOWA KL. 0-III

1. Zuzanna Głąb - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystre

1. Maria HaładynaSzkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

2. Maria Pałka - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

 

 

Kategoria: recytacja - SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

1. Michał Pańszczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

2. Oliwia Stanek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Białym Dunajcu

2. Katarzyna Szymusiak – Szkoła Podstawowa w Załucznem

3. Zuzanna Lambrecht - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem

 

WYRÓŻNIENIE:

 

üKatarzyna Domalik - Szkoła Podstawowa w Załucznem

 

Kategoria: recytacja – SZKOŁA PODSTAWOWA Kl. VII-VIII

1. Małgorzata Ligas - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

1. Maciej Molek – Szkoła Podstawowa w Załucznem

2. Marta Domalik - Szkoła Podstawowa w Załucznem

3. Oliwia Obrochta - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 SPSK w Starem Bystrem

 

WYRÓZNIENIE:

üWiktoria Dudzik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Białym Dunajcu

 


Kategoria: recytacja – DOROŚLI

1. Agnieszka Carolea – Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Czarnym Dunajcu

2. Barbara Stożek – Mszana Dolna

2. Helena Waśniowska – „TEATR PO LATACH” Świątniki Górne

 

 

Komisja podkreśla bardzo wysoki poziom konkursu we wszystkich kategoriach.

Na tym protokół zakończono.

 


 Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór nagród 24.10.2019 r. (czwartek) o godzinie 14.00 do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu (budynek GOK).




Share
drukuj Drukuj | powiadom znajomego Email | odwiedzin: 327
 

grudnia

10

wtorek

Znajdź na stronie

Reklama
Reklama
W jakich wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę chciałbyś wziąć udział?
 
Copyright © 2019 Gminna Biblioteka Publiczna w Białym Dunajcu. Wszelkie prawa zastrzeżone.